Tarihçemiz

"SUYA YÖN VEREN PROJELER"

SERFEN İNŞAAT ve TİCARET KOLL. ŞTİ. pek çok önemli ve büyük eserlerin yapımını gerçekleştirmiş olup tamamladığı işlerle her seviyede (sınırsız) Müteahhitlik Karnesi almaya hak kazanmış ve Türkiye inşaat sektöründe saygın firmalar arasında yerini almıştır.

Kolektif Şirket statüsünün bazı konularda yetersiz kalması nedeniyle, 1994 yılında SERFEN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması kurularak inşaat sektöründe yeni ve daha büyük sorumluluklar almaya Anonim Şirket statüsü ile devam edilmektedir.

Baraj, Sulama ve Taşkın Koruma projelerinde mühendislik ve müşavirlik faaliyetlerinde bulunmak üzere SERFEN PROJE SAN. VE TİC. A.Ş. firması kurulmuştur.

1997 yılında şantiye tesislerine temiz ve güvenilir akaryakıt sağlamak amacıyla SERFEN PETROL MADEN YAPI ENDÜSTRİ TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş. firması kurulmuş olup halen grubun Ticaret firması olarak faaliyete devam etmektedir.

1999 yılında GÜRALLAR-HERİŞ Seramik + SERFEN İnşaat ortaklığı ile kurulan ANTALYA GÜRAL PORSELEN Ticaret A.Ş. ile Güral Porselen ve ART Cam Akdeniz Bölge Bayiliği ve Perakende Mağaza işletmeciliği üstlenilmiştir.

Firma ilk kurulduğu tarihten bugüne, büyüklük ve kabiliyet bakımından oldukça farklı olmasına rağmen kalite, yüksek standart, kendisine duyulan güven ilkeleriyle, yapılan her işte mükemmellik taahhüdünü korumakta ve bu ilkeleri daha da geliştirerek faaliyetini sürdürmektedir.